ویژگی‌های آزمون سازمون

اگر اهداف برگزاری آزمون های آزمایشی و آماده سازی را بررسی کنیم در نهایت به چند نکته اساسی زیر می رسیم :

۱- شبیه سازی آزمون اصلی - مثلا آزمون سراسری کنکور

۲- تطابق با استانداردهای آزمون اصلی

۳- کیفیت سوالات آزمون مطابق با نرمالهای سازمان برگزارکننده آزمون

۴- ایجاد بازخوردهای قابل استفاده برای تحلیل وضعیت علمی داوطلب

۵- صدور کارنامه عملکرد داوطلب برای مقایسه و برنامه ریزی مطالعه

علاوه بر موارد بالا که ویژگی‌های عمومی آزمون ‌های آزمایشی است ، یک سری ویژگی‌ هایی برای آزمون های آنلاین قابل تعریف است که می توان مهمترین ویژگی سامانه آزمون آنلاین را به این ترتیب برشمرد :

قابلیت دسترسی از هر مکان (بدون نیاز به حضور در موسسه) و هر زمان ( حتا نیمه شب )

عدم محدودیت دفعات شرکت در آزمون برای کسب آمادگی بیشتر و بهتر

هزینه بسیار کم نسبت به آزمون های حضوری

عدم اتلاف وقت برای تشکیل جلسه آزمون و رفت و آمد برای دریافت کارنامه

ثبت نام سریع و امکان مدیریت آزمون ها از طریق صفحه شخصی در سامانه

سامانه آزمون آنلاین سازمون با داشتن کلیه امکانات ذکر شده در بالا یکی از استاندارد ترین تجربه های شرکت در آزمون را در اختیار داوطلبان قرار می دهد . علاوه بر موارد بالا آزمون آنلاین سازمون یکی از برجسته ترین امور مربوط به ایجاد آمادگی برای کنکور را از طریق شبیه سازی کامل سالن برگزرای آزمون سراسری کنکور در اختیار شما قرار می دهد .


شبیه ساز جلسه کنکور سراسری با لحاظ کردن فضای استرس و زمان بندی شده جلسه آزمون ، کلیه مراحل مربوط به روز برگزرای آزمون را از نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه تا بازگشایی درب های سالن و توزیع سوالات عمومی و جمع آوری در زمان معین و توزیع سوالات اختصاصی و در نهایت اعلام پایان جلسه آزمون و ترک جلسه شبیه سازی میکند، و سعی دارد بیشترین شباهت را از لحاظ شرایط روحی و آمادگی ذهنی برای شرکت در روز آزمون واقعی ایجاد کند .


سامانه آزمون آنلاین سازمون محیطی ساده و بهینه شده را در اختیار موسسات برگزارکننده آزمون قرار میدهد که بدون نیاز به ایجاد بانک سوالات و تنها با آپلود نمودن سوالات آزمون ، امکان برگزاری آزمون را به موسسه میدهد . موسسه برگزارکننده آزمون اینترنتی با وارد کردن اطلاعات پایه آزمون همانند ؛ نام آزمون و تعداد سوالات و ساعت برگزاری آزمون ، براحتی آزمون مورد نظر را تدوین و برای اجرا آماده سازی میکند .